Home

Structura FRGo 2004

home

                       
  Birou Executiv  
 Birou Federal
 Comisia de:
Președinte
 
 Structuri - active/afiliate
  7/9
                   Sportivi legitimați   1465
 
Președinte:
Iulian Toma
   Iulian Toma    Antrenori        - Seniori M 400
  Secretar: Mihai Opriș    George Bordea    Arbitri       F 105
  Economist: Gabriela Grosu    Mihai Opriș    Competiții        - Tineret/Juniori M 480
         Călin Susan    Cenzori       F 129
         Cristian Pop    Disciplină        - Copii M 265
         Cristian Necula           F 86
         Tiberiu Gociu          Antrenori    
  Vicepreședinte George Bordea              Instructori sportivi   41
                   Arbitri   36
                       

Competiții 2004

        Campionate Europene        
     
                   
   Seniori, 20.07-03.08, Tuchola (PL)          
  1. Dinerstein, Alexandr
RU            
  2. Cătălin Țăranu
RO              
  3. Cristian Pop
RO              
                   
   Copii (U12), 30.4-2.05, Cologne, DE    Juniori (U18), 30.4-2.05, Cologne, DE    Perechi, 20-21.03, Drobeta, România  
   1. Rafael Samakaev RU     1. Ilja Shikshin RU    1. K.Zaloudkova - Z.Dach CZ  
   2. Thomas Debarre FR     2. Rita Pocsai HU    2. R. Pocsai - T. Pocsai HU  
   3. Amir Fragman IL     3. Thomas Debarre FR    3. L.Ente - B.Teuber DE  
  11. Avram Laura RO   10. Alexandru Caraivan RO    6. A.Sora - C.Burzo RO  
                   
                   
                   
  Campionatul Mondial            
  - 25th WAGC -       1. Yi Kang-wuk KR        
  27.09-3.10, Kurashiki, Japonia     2. Lai Youzheng
TW        
          3. Fu Li CN        
          18. Lucrețiu Calotă RO        
                   

 

      Campionate Naționale        
 
             
 Seniori, 12-14.12, București      Feminin, 28-29.02, Brăila      Echipe, 4-5.12, Izvorul Mureșului
 1. Dragoș Băjenaru
Bucu    1. Adelina Sora Crav    1. I. Toma, G. Ghețu, M. Dănilă. D. Iugulescu (Brai-1)
 2. Burzo Cornel
BaMa    2. Liliana Iacob Brai    2. D.Băjenaru, C. Ghioc, B. Dumitrescu, E. Heffner (Săn)
 3. Ghioc Constantin
Bucu    3. Gabriela Coman Brai    3. A. Caraivan, L. Niculaie, G.Coman, A. Pârvu (Brai-2)
                 
 Tineret (U25), 30-31.10, Galați      Perechi, 26-27.06, Eforie N.    
 1. Dragoș Băjenaru Bucu    1. L.Iacob-I.Toma Brai  
 2. Cornel Burzo Slob    2. A.Sora-S.Burzo Drob    
 3. George Ghețu Brai    3. E. Heffner - D.Băjenaru Bucu    
             
 Copii 3 (U8), 8.07, Bistrița      Copii 2 (U10), 20.07, Brăila      Copii 1 (U12), 18-19.03, Drobeta
 1. Theodor Toma Brai     1. Mihai Șerban Bist     1. Theodor Toma Brai
 2. Alexandru Iacob Brai     2. Theodor Toma Brai     2. Laura Avram Bist
 3. Christian Cozan Bist     3. Berbecariu Flaviu Bist     3. Mihai Șerban Bist
             
 Juniori 3 (U14), 5-6.07, Bistrița      Juniori 2 (U16), 21-22.08, Slobozia    Juniori 1 (U18), 18-19.03, Drobeta
  1. Alexandru Caraivan Brai     1. Alexandru Caraivan Brai    1. Mihai Viasu Drob
  2. Martin Adrian Drob     2. Adelina Sora Crav    2. Alexandru Caraivan Brai
  3. Laura Avram Bist     3. Mihai Viasu Drob    3. Adrian Martin Drob