Home

Structura FRGo 1994

home

                       
  Birou Executiv  
Birou Federal
 Comisia de:
 Președinte
 
 Structuri afiliate
   
                   Sportivi legitimați    
 
Președinte:
Sorin Sora        Antrenori        - Seniori    
  Vicepreședinte Mihai Basca        Arbitri          
  Secretar: Parik Stefanov        Competiții        - Tineret/Juniori    
  Contabil:          Cenzori          
             Disciplină        - Copii    
                       
                   Antrenori    
                   Instructori sportivi    
                   Arbitri    
                       

Competiții 1994

        Campionate Europene și Mondiale        
     
                   
   Seniori, 22.07-05.08, Maastricht, Olanda   Campionatul Mondial de GO       1. Hiraoka Satoshi Japonia  
  1. Guo Juan
NL   - 16 WAGC, Kyota, Japonia-       2. Chou Chun Hsun
Taipei  
  2. Shen Guangji
DE           3. Wang Cun China  
  3. Wimmer Manfred
AU           6. Robert Mateescu România  
  6. Robert Mateescu RO              
                   

 

      Campionate Naționale        
               
             
 Seniori,    Feminin,      Echipe,
 1. Cătălin Țăranu, 6d      1. Carmen Mateescu      1. L.Deaconu,D.Ralea,I.Toma,E.Hîrjoghe (Brăila I)  
 2. Ion Florescu, 5d      2. Țarină Corina      2. G.Ciuică, S.Necula, L.Jeloaica, E.Cenușe (Severnav)  
 3. Robert Mateescu, 6d      3. Ruxandra Georgescu      3. C.Țăranu, L.Calotă,C.Pop,F.Ursu (Masa Zero)  
 4. Cristian Pop, 4d      4. Irina Suciu      4. R.Lemming,C.Zamfirache, L.Nestor, C.Pintilie (Galați)  
 5. Lucian Deaconu, 5d            5. A.Ghioc,L.Oprișan,R.Baciu,B.Câmpianu (Floare de Cireș)  
 6. Marcel Crâșmaru, 5d            6. S.Sora,L.Dragomir,C.Istratie,C.Pîrvu (Warrior)  
 7. Mihai Bâscă, 5d            7. F.Berciu,G.Stan,B.Nagy,A.Varga (A.T.T.)  
 8. Valentin Urziceanu, 4d            8. C.Morariu,A.Ciuică,I.VaidaS.Vaida (Fitt Team)  
               
 Tineret (U25),    Perechi,  
 1.      1. Carmen Mateescu - Constantin Ghioc    
 2.      2. Irina Suciu - Lucrețiu Calotă    
 3.      3. Liliana Iacob - Iulian Toma    
             
 Copii 3 (U8),    Copii 2 (U10),    Copii 1 (U12),
 1.       1. Cosmin Mutu 12k       1.  
 2.       2. Adrian Coros 16k       2.  
 3.       3. Dan Cristescu 15k       3.  
               
 Juniori 3 (U14),    Juniori 2 (U16),    Juniori 3 (U18),
  1.       1.      1.  
  2.       2.      2.  
  3.       3.      3.